fbpx

Bakırköy Evden Eve Nakliyat işi her vakit can sıkıcı ve problemli bir iş olarak görülmüştür. İnsanların evlerini diğer bir yerden bir yere taşımaları uğraştırıcı bir iş olarak görülmüş can sıkmıştır. Bizler işinde eksper kadrosuyla sizlerin bu sıkıntısını gidermeyi hedefleyen işinde tecrübeli, güvenilir, süratli bir şekilde nakliye prosedürü sağlayan bir firmayız. Firmamızın yapısında tespit edilen çalışanlarımız muhakkak acemi değil, işlerinde eksper kişilerdir. Bakırköy Evden Eve Nakliyat pazarında bizler köklü geçmişimiz yardımıyla sizler amacıyla en ideal nakliye cinsini seçerek sizlere en ideal ve doğru şekilde yardımcı olmayı hedefleyen bir nakliye firmasıyız. Sizlere yaptığımız işi anlatmak istiyoruz. İşimizi anlatırken örneklere başvuracağız.

Buzdolabı Nasıl Taşınır?

Günümüzde elektronik eşyaların taşınması aslında çok ehemmiyetlidir. Her geride bıraktığımız gün kullandığımız teknolojik alet adedinin yükselmesi ile beraber taşınma prosedürü zor görünmektedir. Bunların nakliyatından birisi de bulaşık makinesinin nakliyesidir. Ürün taşınmaya karar verildiğinde en çok ilgi edilmesi gereken şey taşıma pozisyonudur. Taşıma pozisyonu hazırlanırken bizler kullanım kılavuzda yazanlara ideal şekilde bir taşıma pozisyonu ayarladık. Buzdolabınız taşınırken dik halde ve arka doğrulusunda tutarak taşınması gerekir. Aksi takdirde buzdolabının içersinde kalan su ve diğer etkenler buzdolabına zarar verebilir. Bu amaçla dik halde ve arka doğrulusunda taşınması ehemmiyet arz eder. Bunun haricinde buzdolabını taşırken ilgi edilmesi gereken amaçlarde bulunuyor.

Su gideri ve su şebekesine bağlı olan bağlantıları sökün.
Makine içersinde kalan suyu tahliye edin.
Doğru bir paketleme şekliyle paketleyin.

Su Bağlantılarının Kesilmesi

Buzdolabı taşınmaya karar verildikten sonra ilgi edilmesi gereken birinci neden su tesisatının kapatılmasıdır. Su yollarının kapatılmaması neticesinde patlamalar ve elektronik eşyalara zarar gelme mümkünlülüğü bulunmaktadır.

Makine İçinde Kalan Suyun Tahliye Edilmesi

Buzdolabı taşınırken içersinde kalan su boşaltılmalıdır. Boşaltılmayan su, taşıma sırasında makinenin elektronik devrelerine zarar verebilir. Bu amaçla taşımadan evvelce içersinde kalan su denetim edilmeli, taşıma sırasında özen gösterilmelidir.

Doğru Paketleme
Paketleme prosedürü yapılırken makinenin geometrik yapısına ideal bir şekilde paketleme yapılmalıdır. Doğru yapılmayan paketlemeler eşyanıza zarar gelme mümkünlülüğü oluşturabilir. Bu yüzden paketleme prosedürüne ilgi edilmeli, en ideal şekilde paketleme yapılmalıdır.


0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
İlçe Eşya Taşıma
İlçe Eşya Taşıma

Ev hanımları hep çok eşyanın daha çok iş olduğunu söylerler. Haklılarda, ne kadar çok eşya o kadar temizlik gerektiren iş...

Kapat