fbpx

Dizi Çekim Nakiyecilik Hizmeti

Demtaş Evden Eve Nakliyat şirketi olarak adından uzun vakittir söz ettiren firmamız nadir olarak hizmet sağlanan dizi çekim nakliyeciliği gerçekleştirmektedir. Sizlerin talepleri doğrultusunda dizi çekim taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Uzun senelerdir sektörde oluşturulan taşımacılık işlemlerinden dolayı tecrübelerimiz katlanarak devam etmektedir. Dizi çekim malzemeleri gerektiğince titiz malzemeler olmasından dolayı taşımacılık işlemlerini gerçekleştirme amacıyla ekstra profesyonellik ve incelik gerekir. Tüm malzemelerin ayrı ayrı özellikleri ve ince ayarları bulunduğundan dolayı taşıma yapmadan evvelce özel olarak ambalajlama prosedürü gerçekleştirme gerekmektedir.

Dizi Çekimi için Nakliye Aracı

Firmamıza taşınması gereken dizi çekim malzemelerini belirtmemiz durumunda dışarıdaki darbelere karşı emme özelliği tespit edilen kaliteli ve yanmaz ambalajlarda özel olarak mamulleri ambalajlayarak paketlemekteyiz. Dizim çekim malzemelerinin her bir amacıyla ayrı ayrı paketleme prosedürü gerçekleştirilmektedir. Büyüklüğü ve ağırlığına göre özel olarak paketleme hizmeti gerçekleştiren eksper personellerimiz malzemelere zarar gelmemesi adına her türlü tedbiri alarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Demtaş Evden Eve Nakliyat böylece malzemeleri hiçbir şekilde zarar gelmemesi sağlanmaktadır. Taşınacak olan kamera vb. malzemeler değişik bir yükleme sistemiyle birlikte taşınmaktadır. Geniş vasıta filomuz ortamında tespit edilen raf sistemi yardımıyla mamuller birbiri üstüne binmeyecek biçimde istiflenmektedir. Her ürün özelliklerine göre değişik bölgelere yerleştirilir. Sonuç olarak istifleme işlemleri değerli toplu ve basit bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Dizi çekimi için Kamyon

Hassas olarak taşınması lüzumlu olan malzemeler siz kıymetli müşterilerimizin talepleri durumunda taşınmaktadır. Dizi çekim malzemelerini nakliye etmek istiyorsanız firmamız seneler boyu elde etmiş bulunduğu deneyimi yardımıyla sizlere basit ve itimat edilir bir şekilde taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Hiçbir şekilde zor halde bırakmadan dizi çekim malzeme nakliyeciliği ile taşımacılık servisi sağlanmaktadır. İstediğiniz gün ve saati belirlemeniz durumunda taşınacak olan dizi çekim malzemelerini dilediğiniz yere taşımaktayız. Hem de her taşımacılık hizmetimizde bulunduğu gibi dizi çekim malzemelerinde de her türlü tedbir alınarak sigortalı taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Malzeme özellikleri ve parasal değerleri eksper eksper doğrultusunda belirlenir ve sigorta fiyat listesi oluşturulmaktadır. Nakliyat firması olarak sigorta işlemlerini gerçekleştirmeden hiçbir eşyanız dokunulmaz. Bizim amacıyla eşyalarınızın emniyeti önceliğimizdir. 7/24 bizlere ulaşmanız durumunda sizlerde dizi çekim malzemelerini güvenilir bir şekilde taşınabilirsiniz. Bizlere emanet olan malzemeleriniz hiçbir sorun olmadan yeni yerlerine taşınacaktır.


0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
YENİ EVLİ ÇİFTLER İÇİN ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE TAVSİYESİ

Yeni Evli Çiftler İçin Şehirler Arası Nakliye Tavsiyesi Yeni evli olan çiftler hedefiyle her şeye daha yeni başlıyor olmalarından dolayı...

Kapat