fbpx

Demtaş Evden Eve Nakliyat olarak işyerleri kimi vakit taşınma gibi haller söz hususu olmasından ötürü taşımacılık şirketlerine gereksinim duymaktadırlar. Geniş çaplı bir işyerinin taşınması ise fabrika nakliyeciliği hizmetine girmektedir. Fabrika nakliyeciliği işi evden eve taşımacılık işi gibi normal taşımacılık işleri gibi olmaz. Bu taşıma da çok daha çok ayrıntı ve ayrıntı olmasından ötürü profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu hususta firmamız sahip olmuş bulunduğu deneyim ve profesyonel ekibi ile birlikte fabrikalarınızda yer alan her türlü malzeme ve ürünleri sizlerin dilemesi ile birlikte taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Fabrikanın bulunduğu yerde içeride yer alan makineler, parçalar, imal edilen ürün ve yedek parçaların taşınması hususu ile ilgili seneler boyu elde edilen deneyim yardımıyla ekibimiz problemsiz bir biçimde sökme ve ambalajlama- paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Büyük fabrika malzemeleri parasal sayısal değeri yüksek olmasından ötürü malzeme ve ürünlerinize zarar gelmesine karşılık olarak firmamız tüm önlemleri alabilmekla birlikte aynı vakitte sigortalı taşıma ile sizlere emniyet sağlamaktadır. Fabrikada yer alan makine malzeme ve ürünlere hiçbir şekilde zarar gelmeden kısa vakit ortamında yeni yerlerine taşınmasını sağlamaktayız. Demtaş Evden Eve Nakliyat olarak Taşınma gün ve saatini sizlere bırakarak vardiya bitim saati itibari ile fabrikada yer alan makineleri profesyonel bir şekilde söküm işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Söküm işlemleri tamamlandıktan sonra eşyaların boyutuna ve özelliklerine göre özel olarak yanmaz özel ambalajlarla ambalajlayarak paketlemekteyiz. Paketleme prosedürünü tamamladıktan sonra özel vasıta tahsis edilen vasıtalara yükleme prosedürünü gerçekleştiriyoruz. Fabrika malzemeleri zarar gelmeyecek şekilde istifleme yapılması sağlanmaktadır. Fabrikadaki makinelerin kurulumunu sağlamakta olan eksper ekiplerimiz yardımıyla sizlerde üretimde aksama yaşamayacak ve kaldığınız yerden hiçbir kaybınız olmadan fabrika faaliyetinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Daha öncede bildirdiğimiz gibi fabrika nakliyeciliği işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirerek malzemelere hiçbir şekilde zarar gelmemesi adına büyük çaba sarf ediyoruz. Eğer sizlerde fabrika nakliyeciliği hususu ile ilgili itimat edilir ve kaliteli hizmet alabilmek istiyorsanız senesinin vermiş bulunduğu deneyim ile fabrika nakliyeciliği hususu ile ilgili lider olan firmamızla irtibata geçerek dilediğiniz vakit dilimi ortamında dilediğiniz yere taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Ürün malzemelerimizi kendimizmiş gibi üstlenerek içinizin rahat etmesi adına hizmet vermekteyiz.


0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Rahat Taşınmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli

Yaşantınız boyunca oturduğunuz evden bir anda sıkılıp yeni eve taşınma isteği birden içinize düştü. Bu konuda yeterli paranız da var...

Kapat