fbpx

Kurumsal Nakliyat firması olarak; Adalar’da yer alan; Kınalıada semtinde kaliteli eşya nakliyesi hizmeti vermekteyiz. Kınalıada ‘da semtinde taşınmak isteyen bütün nakliye gereksinimi olan kesime, memnun kalacakları sistemde kaliteli çözümler sunuyor ve gönül rahatlığı ile alacakları taşımacılık hizmetleri veriyoruz. İnternet üstünden; evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınızda; Kınalıada evden eve taşımacılık firması arıyor iseniz ve firmamıza ulaştıysanız sizi; Demtaş taşımacılık firmamıza ulaşmanızı ve sunduğumuz taşımacılık hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almanızı öneriyoruz. Bizler kurulduğu yıldan bugüne kadar profesyonel taşımacılık hizmetleri ve tartışılmaz nitelikte taşımacılık çalışmalarımız ile sizleme memnun kalacağınız taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Nakliyat çalışmalarında dürüst ve itimat edilir hizmet ilkesi ile sizi her daim memnun etmeye çalışan firmamız eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyarak yeni adresinize teslim edecektir. Taşınmak gerektiğince gerilimli ve yorucu bir iştir. Sizleri bu zorlu süreçte memnun kalmanız garantili taşımacılık çalışmamız ile yorucu ve gerilimli işinizi firma olarak biz uygulamak istiyor. Bu süreçte yanınızda olmak istediğimizi belirtmek istiyoruz. Kınalıada taşımacılık gereksiniminizda sizlere her daim hizmet vermekten ötürü sevinç duyarız.

Adalar eyaletinde taşımacılık hizmeti veren firma adedi çok azdır. Bu nedenle; Adalar ilçesi semtlerine genelde; Anadolu yakasından çıkışlı taşımacılık firması gönderimi yapılır. Kınalıada taşımacılık hizmeti amacıyla gidecek olan taşımacılık aracımız; Araç vapuru ile adresinize gelir. Buradaki ek ücret ulaşım, bedeli muhakkak sizlere yansıtılmamaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti merkezli sunduğumuz hizmetlerden ötürü gerektiğince bedava olarak sunduğumuz çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu ücretin dışında; örneğin; Kınalıada ‘dan taşınacak olan eşyalarınızın teşhis edilmesi ve yüz yüze görüşme yapılması talebiniz olur ise, sizlere uzman gönderimi uygulamaktayız. Ücretsiz uzman çalışanımız adresinize kadar gelerek sizlerle birebir taşımacılık görüşmesi yapabilir. Hem de Kınalıada ‘dan çıkarılacak eşyanız; Adalar eyaletinde yada Adalar eyaletinden çıkışlı İstanbul’da kent içi olarakta sigortalı bir şekilde yönümüzden taşınır. Nakliyat sigorta poliçesi firmamız aracılığında, müşterilerimize ek bir külfeti olmadan uygulanan bir işlemdir. Bu sayede eşyalarınız sayısal değeri dorultusunda emniyet altına alınmış olmaktadır. Kınalıada ‘da üstüne deniz üstünde konuşlanan bina yapıları çok yüksek olmamasından kaynaklı, genelde bu semtte asansörlü taşımacılık prosedürü yapılmamaktadır. Demtaş Nakliyat firmamız; İstanbul’da en geniş kapsamda asansörlü eşya taşıma hizmeti veren, en kaliteli taşımacılık firmasıdır. Taşınma adresinizde asansörlü taşımacılık gereksiniminiz olması durumunda, Asansörlü taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Kınalıada evden eve taşımacılık gereksiniminizda sizlere hizmet vermekten ötürü sevinç duyarız. Hemen firmamızla iletişime geçiniz.


0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
 Evden Eve Nakliyat Fiyatları
 Evden Eve Nakliyat Fiyatları

EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI İnsanların yaşamında bazı aşamalar vardır, her zaman karmaşa ve sıkıntı yaratır. Ev taşımacılığı da bu özelliğe...

Kapat