fbpx

Büro taşımacılığı konusunda bizim güvencemiz altında büro taşıma işlemleri sırasında bütün detaylar göz önüne alınarak siz değerli müşterilerimizi memnun etme adına kurumsal olarak ofis taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık faaliyetleri ile kıyaslandığında ise ofis taşımacılığı işçilik faaliyetleri ve fiyat söz konusu olduğunda farklı nitelikte değerlendirmeye alınmaktadır.

Devlet kurumları ya da özel teşebbüsteki kişilerin eşyalarını belirli bir noktadan alarak başka bir noktaya taşıma işlemlerine ofis taşımacılığı adı verilmektedir. İşyeri ya da ofis bürosuna ait olan eşyaların garantimiz altına alarak profesyonel ve sağlıklı bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. İşin en önemli noktası ise nakliyatı gerçekleştirilecek olan eşyaların tespitinin yapılarak doğru planlama ile güvenli bir şekilde taşınmasıdır.

Bünyemizde faaliyet göstermekte olan gözlemci ise eşyaların tespitini yaparak taşıma planlamasını ortaya çıkarmaktadır. Ücretsiz ekspertiz ile birlikte sağlıklı ve doğru bir planlama yapılarak eşyaların sigortalanarak güvence altına alınması sağlanmaktadır. Taşıma işlemlerinin seri ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi için ofisi oda halinde taşımaktayız. Masaların demonte işlemlerini seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ofis eşyaları ise özel olarak sarılmaktadır. Her koli üzerine oda taşımacılığı yapıldığından dolayı oda sahibinin ismi yazılmaktadır. Profesyonel anlamda taşımacılık işlemi gerçekleştirilir. Kurumsal ofis taşımacılığı konusunda güçlü referanslarımız bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı konusunda eşyaların tespiti yapılarak ekspertiz raporuna göre hareket edilerek taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Mobilyaların taşıması sırasında zarar görmemesi içinse baloncuklu naylonlar ile ambalajlanır. Büro eşyaları yeni yerlerine ise kod numarasına göre yerleştirilmektedir. Ustalar tarafından ise gerekli olan montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 


0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat,konseptiyle birlike Demtaş Nakliyat olarak Tuzla Evden Eve Nakliyat şirketine bağlı olarak İstanbul, Tuzla’de evden eve taşımacılık...

Kapat