fbpx

Aynı güzergahta bulunmakta olan farklı müşterilerin eşyalarını aynı araçlar ile taşıma işlemlerine parsiyel taşımacılık adı verilmektedir. Böylelikle taşınması gereken eşyalar aynı araç içerisinde bulunduğunda ötürü ekonomik açıdan fayda sağlamaktadır. Bu taşımacılık sisteminde amaç eğer aynı güzergaha gidecek eşyalar var ise bir tek taşıma aracına yüklenerek taşıma ücretlerini daha makul fiyatlara çekebilmektedir.

Birden fazla müşterinin eşyalarını tek bir araçta taşıma anlamına geldiğinden dolayı bu durumda sizler eşyaların karışması gibi ihtimal doğrultusunda tereddüt yaşayabilirsiniz. Bu konuda bizler gerekli önlemleri alarak izlenecek güzergahı göz önüne alıp eşyaların indirilmesi sırasına göre yükleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyaların öncelikle sizin adınıza envarterini çıkararak böylelikle güzergâh süresi boyunca sırasıyla hazırlamış olduğumuz envartere göre eşyaların indirme işlemlerini gerçekleştirip doğru bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat

Firması olarak parça eşya taşımacılığı konusunda ise eşyaları haftalık ve günlük olarak yaptığımız taşıma seferleri ile bulunan adresten alarak yeni yerlerine sağlıklı ve profesyonel bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Hacmi büyük olan parça eşyaları ise bütün gerekli olan taşıma kuralları doğrultusunda muhafaza ederek taşıma sırasında ürünlerde oluşabilecek bütün zararlardan firmayı sorumlu tutmaktayız. Bu durumda ise eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına alınmaktadır. Parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde sizleri yüksek nakliyat fiyatlandırmasında kurtarmayı amaçlıyoruz. Bu konuda kurumsal faaliyette de bulunan firmamız ürünlerin başka bir yere taşınma işlemlerini gerçekleştirme konusunda kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet vererek müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ettiğinden dolayı sektöründe öncü firma hale gelmeyi başarmıştır. Böylelikle eşyalarınızı bizlere gönül rahatlığı ile bırakarak vakitlice ve güvenli bir şekilde yeni adresine gitmesini sağlamaktayız.


0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Fabrika Taşımacılığı

Demtaş Evden Eve Nakliyat olarak işyerleri kimi vakit taşınma gibi haller söz hususu olmasından ötürü taşımacılık şirketlerine gereksinim duymaktadırlar. Geniş...

Kapat