fbpx

hizmetlerimiz

Evden Eve nakliyat, Ev taşımak  yada  fazla olan eşyanızı evinizden alıp başka bir eve nakletmek gibi bu tür taşımalarda nakliyat firmamız her zaman yanı başınızda. Nakliyat olarak garantili ve sigortalı hizmet veren firmamız tüm eşyalarınızı paketlenmesi diğer tarafa götürülüp aldığımız gibi sizin istediğiniz yere montesi yapılarak size teslim etmektedir.

Şehirler arası Nakliyat, Tayin dönemin olduğu dönemlerde genellikle bir ilden başka bir ile taşımalara şehirlerarası  denilir. Malum tayin döneminde siz nereye giderseniz evinizde oraya götürmeniz lazım bizde bu konuda sizlere elimizden geldiği kadar yardımcı oluyoruz ister parsiyel olarak isterseniz sadece sizin eşyanız olma şartıyla taşımanızı yapmaktayız.

Şehir içi Nakliyat,Baştan İstanbul olamak üzere Ankara, İzmir Bursa, İzmit ve Kocaeli olmak üzere bu illerin şehir içi taşımaları 7/24 saat hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz ise her zaman garantili ve sigortalıdır. Şehir içi genellikle sabah saatlerinde başlayıp öğleden sonra kurulma montaj dahil olmak şartıyla hemen hemen bitmiş olmaktadır.

Depolama, Depo olarak sadece İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak şartıyla yapmaktayız Anadolu yakasında Ataşehir Sultanbeyli Avrupa yakasında ise Mecidiyeköy ve tekstil kent de depo alanı sürdürmekteyiz. Depolarımız oda şeklinde olup yüksek giriş lamı net parke hem kamera hemde özel güvenlik tarafında korunmaktadır. Nem, Sel, Rutubet, Hırsızlık ve deprem gibi  zararlara karşı Anadolu sigortasıyla sigortalıdır.

Ofis Taşıma, Hizmetler içerisinde en önemli olan birde ofis taşımadır, Çünkü günlük hayatımızda en çok kullandığımız ve her toplantımızda göz önünde olan ofis malzemeleridir. Ofis eşyaların paketlenmesi diğer tarafa götürülüp kurması dizmesi daha da önemli olan unsurlardır.

Paketleme, En önemli unsurlardan biri de paketlemek tir, Eşya taşımada paketlenmeyen eşyalar ister istemez hasar görür ama paketlenmiş olan bir eşya kolay kolay hasar görmez, Demtaş nakliyat olarak tüm eşyaları ister yeni olsun ister eski olsun profesyonel ekipmanlarımız tarafından paketlenir.

Diğer Ürünler, her türlü taşıma  hizmetimiz de mevcuttur. daha detaylı bilgi için 444 4 703 telefon ile müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz yada info@demtasnakliyat.com.tr Mail yoluyla da bilgi edinebilirsiniz.