fbpx

Standart ölçüler haricinde bulunan yükleriniz özel ekipmanlarımız ve araçlarımız ile emniyetli olarak kısa süre zarfında ağır nakliye taşımacılığı hizmetimiz sayesinde taşınmaktadır. Sizlerin talepleri ile hareket ederek montajlama, depolama ve sigorta hizmetleri ile destek sağlanmaktadır. Ağır nakliye taşımacılığında normal nakliyattaki gibi olmadığı için aynı araçlar kullanılmamaktadır. Bu hizmet için şirketimiz bünyesinde özel olarak tahsis edilmiş olan ağır yük araçları mevcuttur. Yalnızca şehirlerarası değil aynı zamanda uluslararası taşımacılığı kapsamaktadır. Ülkelerin her türlü prosedürleri hakkında bilgi sahibi olarak yol analizlerini doğru bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ağır nakliyatların taşıma işlemleri büyük zahmet özen gösterilmesi gereken bir iştir. Yüklerin emniyetli olarak taşınabilmesi adına özel ekipman ve araçlara ihtiyaç duyulduğundan dolayı bu alanda profesyonel bir çalışma gerekmektedir. Ağır nakliyat işi aynı zamanda mühendislik bilgisi gerektiren bir iştir. Şirketimiz bünyesinde bulunan personeller yol analizi ve ülke prosedürleri hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olan tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Buhar kazanı, rüzgar kulesi, çelik ekipmanlar, boru hattı, enerji projeleri gibi konularda hem yurt içinde ve hem de yurt dışına sorunsuz olarak taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Yat ve gemi gibi büyük tonajları araçların dahi taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Taşıma sırasında güvenlik daima ön planda tutularak taşınması gereken yere güvenli olarak taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Dozer, silindir, forklift gibi iş makinası araçları da bir noktadan başka bir noktaya güvenli olarak taşınır. Sahip olmuş olduğumuz deneyimli ve uzman kadro, güçlü partner ağı ile beraber siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman çözüm üretmeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizi sunmuş olduğumuz şeffaf fiyat politikası sayesinde ihtiyaçlar giderilmektedir. Titiz olarak çalışma gösterilmekle birlikte taşınan ürün ve malzemelerde büyük hassasiyet gösterilmekte ve varış noktasına sorunsuz bir şekilde varılmaktadır. Yol sırasında ise en üst düzey güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Karayolu izin belgesi alınarak ehemmiyetli ve kısa süre zarfında varış noktasına taşınma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yurt dışı ve yurt içi bütün özel taşımaları HSE koşulları dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Uzun senelere dayanan ağır nakliyat taşımacılığı sayesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda proje çalışmalarını üstlenmekteyiz. Uzmanlık ve mühendislik gerektiren ve coğrafi konumdan ulaşılması zor olan bölgelere güvenli taşıma modelimiz bulunmaktadır.

 


0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe, Sarıyer Evden Eve Nakliyat denildiğinde ev nakliyeciliği ve kurumsal...

Kapat